Naše úspěchy - formace
Mezinárodní reprezentace:
Itálie, Německo
2016
3. místo - Vergillio - A (Hradec Králové)
4. místo - Vergillio - B (Hradec Králové)
1. místo - Vergillio - C (Hradec Králové)
4. místo - Vergillio - A (Praha Chodov)
5. místo - Vergillio - B (Praha Chodov)
3. místo - Vergillio - C (Praha Chodov)
3. místo - Vergillio - miniformace senior (Bystřice)
2. místo - Vergillio - A (Říčany)
3. místo - Vergillio - B (Říčany)
2. místo - Vergillio - C (Říčany)
2015
3. místo - Vergillio - A (Hradec Králové)
1. místo - Vergillio - A (Kolín)
1. místo - Vergillio - C (Kolín)
1. místo - Vergillio - A (Hradec Králové)
3. místo - Vergillio - B (Hradec Králové)
1. místo - Vergillio - C (Hradec Králové)
1. místo - Vergillio - A (Praha Chodov)
4. místo - Vergillio - B (Praha Chodov)
4. místo - Vergillio - C (Praha Chodov)
2. místo - Vergillio - miniformace senior (Praha Chodov)
1. místo - Vergillio - miniformace junior (Praha Chodov)
4. místo - Vergillio - A (Chrudim - semifinále postupové soutěže TANEČNÍ SKUPINA ROKU - Mistrovství ČECH)
1. místo - Vergillio - A (Chrudim - kvalifikace postupové soutěže TANEČNÍ SKUPINA ROKU)
3. místo - Vergillio - miniformace senior (Nový Bydžov)
2014
1. místo - Vergillio - A miniformace (Hranice na Moravě) - odborná porota
1. místo - Vergillio - A miniformace (Hranice na Moravě) - laická porota
2. místo - Vergillio - A (Hranice na Moravě) - odborná porota
1. místo - Vergillio - A (Hranice na Moravě) - laická porota
2. místo - Vergillio - C (Kolín)
3. místo - Vergillio - A (Lanškroun)
1. místo - Vergillio - A (Praha - MEZINÁRODNÍ FINÁLE POSTUPOVÉ SOUTĚŽE DĚTI FITNESS) - 3 ROKY V ŘADĚ NEPORAŽENI :D
4. místo - Vergillio - B (Praha - MEZINÁRODNÍ FINÁLE POSTUPOVÉ SOUTĚŽE DĚTI FITNESS)
2. místo - Vergillio - C (Praha - MEZINÁRODNÍ FINÁLE POSTUPOVÉ SOUTĚŽE DĚTI FITNESS)
2. místo - Vergillio - POM´S (Praha Chodov)
3. místo - Vergillio - A (Praha Chodov)
2. místo - Vergillio - B (Praha Chodov)
4. místo - Vergillio - C (Praha Chodov)
1. místo - Vergillio - A (Praha - finále postupové soutěže TANEČNÍ SKUPINA ROKU - Mistrovství ČR)
1. místo - Vergillio - A (Chrudim - semifinále postupové soutěže TANEČNÍ SKUPINA ROKU - Mistrovství ČECH)
1. místo - Vergillio - A (Chrudim - kvalifikace postupové soutěže TANEČNÍ SKUPINA ROKU)
2. místo - Vergillio - A (Polná)
2. místo - Vergillio - B (Polná)
4. místo - Vergillio - C (Polná)
1. místo - Vergillio - A mini (Litovel)
3. místo - Vergillio - A (Litovel)
2. místo - Vergillio - A (Praha)
2. místo - Vergillio - B (Praha)
4. místo - Vergillio - C (Praha)
1. místo - Vergillio - A (Chrudim - kvalifikace na postupovou soutěž)
2. místo - Vergillio - A mini (Studénka)
2013
1. místo - Vergillio - A mezinárodní finále postupové soutěže Děti fitness - OBHAJÍLI JSME LOŇSKÉ ZLATO!
1. místo z 9 - Vergillio - A - O pohár starosty města Polná, kat. junior
2. místo z 5 - Vergillio - A - Děti v akci, Praha Chodov, kat. junior
4. místo z 11 - Vergillio - B (Dvůr Králové n/L)
3. místo - Vergillio - A (Benešov nad Ploučnicí)
3. místo - Vergillio - A (Rychnov nad Kněžnou)
3. místo - Vergillio - B (Rychnov nad Kněžnou)
2. místo - Vergillio - A - Praha Petrovice
1. místo - Vergillio - B - Praha Petrovice
4. místo - Vergillio - C - Praha Petrovice
2. místo - Vergillio - A - Praha Chodov
3. místo - Vergillio - B - Praha Chodov
1. místo - Vergillio - C - Praha Chodov
2. místo ze - Vergillio - A mini (Hranice na Moravě)
1. místo - Vergillio - A - Kolín
1. místo - Vergillio - B - Kolín
1. místo - Vergillio - C - Kolín
1. místo ze 6 - Vergillio - A mini (Lanškroun)
2. místo z 8 - Vergillio - A (Lanškroun)
4. místo ze 7 - Vergillio - B (Lanškroun)
4. místo ze 8 - Vergillio - C (Lanškroun)
2012
1. místo - Vergillio - B mezinárodní finále postupové soutěže Děti fitness
1. místo - kat. děti (Vergillio - C) - Dvůr Králové
3. místo - kat. junior (Vergillio - B) - Dvůr Králové
3. místo - kat. děti formace (Vergillio - B) - Rychnov nad Kněžnou
1. místo - kat. junior formace (Vergillio - A) - Rychnov nad Kněžnou
3. místo - Vergillio - C - Benátky nad jizerou (postup na mezinárodní finále soutěže Děti fitness)
2. místo - Vergillio - B - Benátky nad jizerou (postup na mezinárodní finále soutěže Děti fitness)
2. místo - Vergillio - B - Praha Petrovice
1. místo - Vergillio - C - Praha Petrovice
3. místo - Vergillio - A - Praha Chodov
2. místo - Vergillio - B - Praha Chodov
2. místo - Vergillio - C - Praha Chodov
3. místo - Vergillio - D - Praha Chodov
1. místo - Vergillio - A - Kolín
4. místo - Vergillio - B - Kolín
3. místo z 8 - Vergillio - A (Lanškroun)
2. místo ze 7 - Vergillio - B (Lanškroun)
4. místo ze 8 - Vergillio - B (Lanškroun)
2011
1. místo - kat. senior formace (Vergillio - Mix) - Dvůr Králové
1. místo - kat. děti formace (Vergillio - C) - Dvůr Králové
1. místo - Vergillio - A - Benátky nad jizerou (postup na mezinárodní finále soutěže Děti fitness)
2. místo - kat. senior formace (Vergillio - A) - Dvůr Králové
2. místo - kat. děti formace (Vergillio - C) - Rychnov nad Kněžnou
2. místo - Vergillio - C - Benátky nad jizerou (postup na mezinárodní finále soutěže Děti fitness)
5. místo - Vergillio - B - Benátky nad jizerou (postup na mezinárodní finále soutěže Děti fitness)
1. místo - Vergillio - C - Chodovské berušky Praha
3. místo - Vergillio - D - Chodovské berušky Praha
1. místo - Vergillio - B - Chodovské berušky Praha
3. místo - Vergillio - A - Chodovské berušky Praha
2. místo - Vergillio - B - Praha (finále soutěže Děti fitness)
2. místo - Vergillio - A - Kolín
2. místo - Vergillio - B - Kolín
3. místo - Vergillio - C - Kolín
3. místo - Vergillio - B - Lanškroun
2. místo - Vergillio - C - Lanškroun
2. místo - Vergillio - B - Skalice u České Lípy
2. místo - Vergillio - C - Skalice u České Lípy
3. místo - Vergillio - D - Skalice u České Lípy
2010
1. místo - kat. senior formace (Vergillio - A) - Lanškroun
1. místo - kat. kadet formace (Vergillio - B) - Lanškroun
1. místo - kat. senior formace (Vergillio - Mix) - Kolín
1. místo - kat. senior formace (Vergillio - A) - Praha Chodov
1. místo - kat. senior formace (Vergillio - A) - Telč
1. místo - kat. kadet formace (Vergillio - B) - Telč
2. místo - kat. senior formace (Vergillio - Mix) - Praha Chodov
2. místo - kat. kadet formace (Vergillio - B) - Praha Chodov
2. místo - kat. děti formace (Vergillio - C) - Praha Chodov
2. místo - kat. minipiškůtci formace (Vergillio - C) - Kolín
2. místo - kat. mažoretky do 10 let (Vergillio - C) - Rychnov n/K
3. místo - kat. mažoretky do 10 let (Vergillio - C) - Dvorská jednička
3. místo - kat. senior formace (Vergillio - Mix) - Lanškroun
4. místo - kat. děti formace (Vergillio - C) - Lanškroun
2009
1. místo - kat. senior (Vergillio - A) - Čálav
2. místo - kat. kadet formace (Vergillio - B) - Ledeč n/S
2. místo - kat. děti formace (Vergillio - C) - Ledeč n/S
3. místo - kat. kadet (Vergillio - B) - Čálav
2. místo - kat. kadet formace (Vergillio - C) - Čálav
3. místo - kat. senior (Vergillio - A ml.) - Čálav
3. místo - kat. mažoretky do 12 let (Vergillio - B) - Čelákovice
3. místo - kat. senior formace (Vergillio - A) - Ledeč n/S
3. místo - kat. děti formace (Vergillio - C) - Kolín
4. místo - kat. senior formace (Vergillio - A) - Kolín
2008
1. místo - kat. mažoretky do 9 let (Vergillio - C) - Čelákovice
1. místo - kat. mažoretky nad 15 let (Vergillio - A) - Čelákovice
1. místo - kat. volný tanec do 9 let (Vergillio - C) - Ledeč n/S
3. místo - kat. volný tanec nad 15 let (Vergillio - A - LD senior) - Čelákovice
3. místo - kat. děti formace (Vergillio - C) - Kolín
4. místo - kat. volný tanec nad 15 let (Vergillio - A) - Ledeč n/S
5. místo - kat. senior formace (Vergillio - A) - Kolín
2007
2. místo - kat. junior formace (Vergillio - A) - Kolín
2. místo - kat. mažoretky do 12 let (Vergillio - A) - Čelákovice
3. místo - kat. mažoretky do 9 let (Vergillio - C) - Čelákovice
3. místo - kat. volný tanec do 15 let (Vergillio - A) - Ledeč n/S
2006
2. místo - kat. mažoretky do 9 let (Vergillio - C) - Čelákovice
3. místo - kat. mažoretky do 12 let (Vergillio - A) - Čelákovice
3. místo - kat. volný tanec do 12 let (Vergillio - C) - Ledeč n/S
4. místo - kat. volný tanec do 15 let (Vergillio - A) - Ledeč n/S
Hlavní cena v kat. volný tanec do 12 let - Otrokovice
Ocenění za nejnáročnější choreografii v kat. volný tanec do 15 let - Otrokovice
2005
1. místo - kat. volný tanec do 9 let (Vergillio - C) - Ledeč n/S
3. místo - kat. volný tanec do 10 let - Rychnov n/K
4. místo - kat. volný tanec do 12 let (Vergillio - A) - Ledeč n/S